Шпагат поліпропіленовий - характеристики, застосування і ціни

Часто в господарстві доводиться щось пов'язувати і скріплювати. Для цього потрібно шпагат поліпропіленовий купити. Київ має достатньо точок, де це можна зробити.

Для виготовлення шпагатів все частіше використовують хімічні матеріали, зокрема тому, що вони дуже добре піддаються фарбуванню і не втрачають насиченого кольору занадто швидко. Наприклад, таким матеріалом може бути поліпропілен. Він наділений високою ударною міцністю, що є дуже вигідним при не дуже обережному транспортуванні скріплених шпагатом предметів.

Також радує стійкість до багаторазових згинань і відповідно зносостійкість. Завдяки щільній полімеризації волокон шпагат має діелектричні властивості. Також він не розчиняється під дією окропу і лугів, органічних розчинників (спирту, ацетону), тому можна не боятися їхнього випадкового потрапляння.

Загалом, шпагат може бути одно- або багатонитковий. Виробництво багатониткових шпагатних мотузок зводиться до закручування декількох окремих волокон у певному напрямку. Із синтетичних полімерних матеріалів досить часто роблять однонитковий шпагат через їхню міцність.

Дуже важливим показником для шпагату є лінійна щільність - відношення маси шнура до його довжини. Вона вимірюється в текс. Досить непоганим за цим параметром є шпагат поліпропіленовий 1000 текс. Він, як і взагалі інші види таких шпагатів, широко використовується під час заготівлі сіна, соломи на сільськогосподарських роботах. Завдяки досконалості полімерних волокон він не вступає у взаємодію з матеріалом, з яким стикається. Таким чином, навіть яскравих або кислотних кольорів шпагат не залишає свої відбитки. І тому він є ек
ологічним, не знижує якість сіна.

Заводська упаковка забезпечується через компактні, щільно скручені котушки по 50, 60, 100, 200, 250, 1200, 1660 2000, 2500, 3000, 5000 метрів. Вибір же довжини мотка залежить від обсягу сіна, який варто заготовити. Діаметр шпагату також може бути дуже різним, зазвичай стандартні його значення - 1,4, 1,6 і 2 мм. Зрозуміло, що товщиною визначається і розривне навантаження. Отже, товстіший шпагат добре підійде для тугого зв'язування, тому що його можна без ризику досить сильно затягнути, а тонкий, очевидно, для більш вільного збору в снопи.

Отже, шпагат поліпропіленовий від виробника - це недорогий і зручний спосіб упорядкувати заготовлене сіно, використовуючи мінімум засобів. Величезний вибір найрізноманітніших шпагатів представлений на сайті компанії "Радосвіт".