Революційна упаковка для шпагату TWINE-FIX tm

У банківській справі, в декоративно-прикладному мистецтві, в садівництві можуть застосовувати джутовий шпагат. Купити його можна для подальшого зручного користування в коробці TWINE-FIX.

Які особливості обумовлюють її переваги перед іншими видами упаковки?

Варто зазначити, що такі упаковки є запатентованими і можуть похвалитися заявкою на пріоритет у Всесвітній організації інтелектальної власності. Це означає безумовну перевагу над традиційними видами упаковки.

Власне, як і будь-яка коробка, TWINE-FIX охороняє бобіну, тобто котушку від забруднень або пошкоджень на металевих полицях або стелажах. Однак ця упаковка не є суцільною і тому шпагат не ховається в ній, як кіт у мішку. Є спеціальні бічні отвори, через які можна оглянути вміст, при
чому він розміщується там досить вільно, що дозволяє тримати там шпагат і канат, незважаючи на істотну різницю в діаметрах мотків. Можна бачити скільки ще приблизно залишилося метрів для використання.

Однак крім бічних є і верхній отвір. Для чого? Через нього дуже зручно вимотувати мотузку, не виймаючи котушку цілком, яка могла б випадково розмотатися повністю і заплутатися. Для легкого переміщення на верхньому краю коробки є ручка, що має отвір для проштовхування через неї шпагату і розмотування. І так, як цей отвір досить невеликий по діаметру, зменшується ризик того, що кінець мотузки «втече» назад в коробку, випадково випавши з рук.

Ручка виготовлена з досить твердого та щільного картону, який не ламається, не мнеться, не гнеться і може тримати встановлену позицію по центральній площині коробки.

Можна звернути увагу і на екологічність упаковки TWINE-FIX. У ній відсутні компоненти з тривалим періодом розпаду, такі як пластик або целофан. Картон, з якого виготовлена коробка, є легким екологічним матеріалом, який досить швидко гниє в грунті при доступі повітря. Таких переваг не має класична упаковка за допомогою термоусадочної плівки.

Крім того, картон більш приємний на дотик, ніж плівка. Є можливість і повторного використання коробки з турботою про братів наших менших, наприклад, в якості годівниці для птахів. Турбота про стан навколишнього середовища допоможе зберегти унікальну природу нашої планети для майбутніх поколінь.

Упаковка TWINE-FIX стане приємним сюрпризом для дачників, які знайдуть там шпагат для підв'язки рослин. Їхня тривала і монотонна робота пройде без зайвого клопоту і переживань через заплутаний шпагат або розмотану ненавмисно котушку.